Kubek Handmade - ,,Niewyspana''

Lakierowane kubki z ręcznie wykonaną grafiką przez autora. Farba i lakier na bazie wody - nieszkodliwe dla organizmu. Lakier nakładany jest pędzelkiem który pozostawia pewną strukturę.
Nieszablonowa grafika- z racji, że jest to rękodzieło (każdy kubek jest inny) mogą pojawić się drobne niedociągnięcia. Wielogodzinny proces powstawania ilustracji. Czas oczekiwania na realizację zamówienia jest dłuższy niż w przypadku tradycyjnych kubków, (3-6 dni) jeśli zależy ci na szybszej realizacji zamówienia -zapytaj kontakt@zartownisponury.pl
Zalecamy ręczne mycie kubków, myjąc w zmywarce mogą z czasem pojawić się drobne ubytki na grafice, wszystko zależy od stosowanej chemii i wysokości ustawianej temperatury.
____________________________________________
(Istnieje możliwość zamówienia tego kubka również w wersji męskiej, następuje wówczas zamiana postaci i korekta w tekście - jeśli chcesz aby grafika była wykonany w wersji męskiej - napisz mi to w komentarzu do zamówienia.)
__________________________________________

- Ręcznie wykonana grafika przez autora

- Utwardzanie grafiki i lakieru w wysokiej

  temperaturze

- Dwie warstwy lakieru

- 0,5 litra pojemności

- Opakowanie: biały karton wypełniony wełną

  drzewną + szare pudełko do transportu.

Więcej szczegółów

49,00 zł

Więcej informacji

Kubki Handmade zazwyczaj wysyłane są w czwartki, do środy zbieram zamówienia, w środę trwa produkcja, czwartek wysyłka, a w piątek są już u Ciebie. ;) 

Jeśli zależy Ci na czasie - napisz, zapytaj, czy podołam wcześniej ;) kontakt@zartownisponury.pl

Przy zakupach powyżej 200zł - dostawa gratis. 

Czas realizacji zamówienia 3-6 dni roboczych.