Zamówienia wysyłamy w przeciągu trzech dni roboczych, od zaksięgowania przelewu. Zazwyczaj następnego dnia od wpłynięcia środków na konto. Jedynie przy produktach wykonywanych ręcznie (oprawione prace, kubki handmade), czas może wydłużyć się do sześciu dni roboczych. Jeśli nie jesteś pewien czy przesyłka dotrze do Ciebie na czas, zapytaj: kontakt@zartownisponury.pl

Stała cena dostawy, niezależnie od ilości zamawianych produktów: Kurier - 12,90zł (w dniu dostawy otrzymasz informację mailową i sms'ową o możliwości przekierowania paczki, na inny dogodny adres, bądź do paczkomatu), Poczta Polska - 13,90zł, Paczkomaty - 9,50zł (Grafiki oprawione w ramach, wysyłamy jedynie kurierem). Przy zakupach na powyżej 200zł, wysyłka kurierem gratis. 

Posiadasz trzy opcje zapłaty za zakupy:

- Przelew tradycyjny - po dokonaniu zakupów otrzymasz maila, z numerem konta, na który należy przelać pieniądze. (W tytule przelewu wystarczy podać numer zamówienia). Przelew tradycyjny zazwyczaj przychodzi następnego dnia roboczego, chyba, że posiadasz konto w ING, wtedy tego samego dnia.

- PayPal, DotPay, PayU, Przelewy24 - tzw. przelew natychmiastowy, przez platformy płatnicze - nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zapłacisz przelewem bądź kartą przez internet.

- Płatność Przy Odbiorze - Możesz również zapłacić kurierowi, lub w paczkomacie przy odbiorze przesyłki (gotówką bądź kartą).

W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszam do kontaktu:

kontak@zartownisponury.pl